Drivers

Leder du efter en fra administrationen, en motivationsspecialist eller en hel tredje?

Måske er du bare nysgerrig efter at se, hvem vi er bag Drive.

Kig med og Press Play!

Drivers

Christopher Moyell Juul

Main Driver & CEO

Tel: +45 6029 9519
christopher@fondendrive.dk

Anna Bak Nielsen

Chief Connector

Tel: +45 4057 6200
annabn@fondendrive.dk

Mette Jonasen

Ambassador of Buzz – Kommunikation

Tel: +45 2442 1017
mettej@fondendrive.dk

Janne Svensgaard

Motivations- og skolevægringsspecialist

Tel: + 45 5379 7190
frederikken@fondendrive.dk

Beatrice Cucco

Motivationsspecialist

Tel: Tel: + 45 5377 7190
beatricec@fondendrive.dk

Peter Sjursen

Quality Driver – Skoleleder

Tel:  Tel: +45 5354 7190
peters@fondendrive.dk

Camilla Grenander

Activation Specialist – Viceskoleleder

Tel: +45 5356 2772
camillag@fondendrive.dk

Sara Dølby

Motivationsspecialist

Tel: +45 5369 7190
sarahd@fondendrive.dk

Miriam Carolina Velasco Fuentes

Motivationsspecialist

Miriamf@fondendrive.dk

Bente Arberg Kruse

Motivationsspecialist

Tel: +45 5385 7190
bentek@fondendrive.dk

Sille Kunckel-Hansen

Pit Stop Manager

Tel: +45 5386 7190

sillekh@fondendrive.dk

Camilla Aune Fey

Lærer

Tel: +45 5362 7190

camillaf@fondendrive.dk

Rikke Damgård

Psykiater

Tel: +45 6029 9519

RikkeD@fondendrive.dk